Deanu ja Várjjat museasiida
Tana og Varanger museumssiida
Várjjat Sámi Musea
Varanger Samiske Museum
Deanu Musea
Tana Museum / Teno museo
Ä´vv Saa´mi mu´zei
Ä´vv Skoltesamisk museum
Saviomusea
Saviomuseet
Ansatte

Museumsleder
Ingvild Bjørnå Pettersen
tlf. 952 62 153
ingvild.pettersen@dvmv.no
 
Sentralbord/møterom/museumsbutikk/turistinfo
Heljä Pasma
tlf. 952 62 155
vsm-info@dvmv.no / helja.pasma@dvmv.no
 
Konservator/formidler
Jorunn Jernsletten
tlf. 952 62 154
jorunn.jernsletten@dvmv.no

Håndverker
Roger Persson
tlf. 952 62 156 / 942 95 064
roger.persson@dvmv.no
 
Samiskspråklig formidler
Elle Smuk
tlf. 952 62 150
elle.smuk@dvmv.no 

 
Administrasjon Tana og Varanger museumssiida:
Direktør Mia Krogh
tlf. 952 62 152
mia.krogh@dvmv.no
 
Økonomikonsulent Sara Sveen Smuk
tlf. 414 56 127
sara.smuk@dvmv.no